|
Edit : Auto se zachrání, z něho na prodej nic, ale mám jiný dohc sedan na díly, vložím jiný inzerát.
Ahoj, první nabídku dávám tady, zatím nikde neinzeruji, ani jsem se nerozhodl jak s tím naložit dál. Vyhrazuji si možnost neprodat. Mám hezkou Sierru po zásadní opravě kastle před pár lety. Bohužel 3 týdny zpět bouráno na bok, poškozené oboje dveře, sloupek, práh, prasklé čelní okno. Auto jede rovně a nic se neklepe. Buď koupím díly nejlíp stejnou barvu dveří, anebo rozprodám. Na autě postupně uděláno všechno, původní snad jen diferak. Motor před rokem hlava po repasi, vyměněna převodovka, kardan po repasi, přední brzdy nové, tlumiče nové orig.Motorcraft (staly 14tis ), prostě udržovaný auto. Zajímavý díly má - komplet kožený recaro vnitřek, moc hezký kola 7x15 et 13 na nových zimních, RS volant s dlouhou nábou. Kdyby si chtěl někdo udělat Vánoce, dejte návrh a uvidíme. Představa o ceně cca:
Kompl sedačky 20tis + tapce bonus Volant s nábou 4tis Kola 14tis Motor 8 Převodovka 3 tis
Dík. Libor
| Přílohy: |

IMG_20200220_203310.jpg [ 171.2 KiB | Zobrazeno 729 krát ]
|

IMG_20200212_204828.jpg [ 241.19 KiB | Zobrazeno 729 krát ]
|

WP_20190128_23_03_23_Pro.jpg [ 828.03 KiB | Zobrazeno 729 krát ]
|

IMG_20221014_074319_215.jpg [ 116.98 KiB | Zobrazeno 729 krát ]
|

IMG_20221014_074330_903.jpg [ 143.84 KiB | Zobrazeno 729 krát ]
|
_________________ sierra DOHC - pěkná,zachovalá, denně jezdí, hlavně v zimě escort cabrio mk4 1.8 zetec "bonbónek" - jen v létě ale dávám mu za uši.. Volvo 850 2,3T-5R manuál  transit mk5 2,5D
Naposledy upravil Leny dne ned 20. lis 2022 14:46:00, celkově upraveno 1
|