Fordsierra.cz
http://fordsierra.eu/phpBB3/

K: Ramínko stěrače
http://fordsierra.eu/phpBB3/viewtopic.php?f=17&t=15003
Stránka 1 z 1

Autor:  hadXR [ ned 20. lis 2022 21:39:05 ]
Předmět příspěvku:  K: Ramínko stěrače

Zdravím,

nemá někdo navíc ramínko řidičova stěrače na Sierru?
Viz. foto, aby bylo jasno co potřebuji.
Ideálně někdo kdo jede na PraseSraz a vzal ho sebou.

Nedávno jsem si ho utrhl.

Díky.

Přílohy:
IMG_20221120_203331.jpg
IMG_20221120_203331.jpg [ 118.27 KiB | Zobrazeno 725 krát ]

Autor:  ladis.biker [ pon 21. lis 2022 9:04:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: K: Ramínko stěrače

hadXR píše:
Zdravím,


Nedávno jsem si ho utrhl.

Díky.


óóó jak mrzuté :( musíš být opatrný, když si s ním hraješ

ramínko tu najdu, na sraz dovezu

Autor:  hadXR [ pon 21. lis 2022 20:03:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: K: Ramínko stěrače

Perfektní, děkuji.

Víš jak to je když za to vezmeš prezidentskou silou.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/