| Fordsierra.cz http://fordsierra.eu/phpBB3/ |
|
| K: Ramínko stěrače http://fordsierra.eu/phpBB3/viewtopic.php?f=17&t=15003 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | hadXR [ ned 20. lis 2022 21:39:05 ] | ||
| Předmět příspěvku: | K: Ramínko stěrače | ||
Zdravím, nemá někdo navíc ramínko řidičova stěrače na Sierru? Viz. foto, aby bylo jasno co potřebuji. Ideálně někdo kdo jede na PraseSraz a vzal ho sebou. Nedávno jsem si ho utrhl. Díky.
|
|||
| Autor: | ladis.biker [ pon 21. lis 2022 9:04:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: K: Ramínko stěrače |
hadXR píše: Zdravím, Nedávno jsem si ho utrhl. Díky. óóó jak mrzuté ramínko tu najdu, na sraz dovezu |
|
| Autor: | hadXR [ pon 21. lis 2022 20:03:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: K: Ramínko stěrače |
Perfektní, děkuji. Víš jak to je když za to vezmeš prezidentskou silou. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|