Fordsierra.cz
http://fordsierra.eu/phpBB3/

Nárazník s mlhovkami
http://fordsierra.eu/phpBB3/viewtopic.php?f=13&t=12523
Stránka 1 z 1

Autor:  vit-burian [ pon 05. bře 2018 19:20:02 ]
Předmět příspěvku:  Nárazník s mlhovkami

Nazdar, normálně mám problém :) Chtěl jsem se na to už vykašlat a koupit nový nárazník na mlhovky, protože ten můj se už definitivně rozpadá; a co nezjistím - že už ani nový nejde sehnat! Poslední eshop, kde je aspoň ještě v nabídce, jsou nejkaroserie.cz, ale pochybuju, že bude, protože ani na zahraničních eshopech už bohužel není (motomobil apod.) a ani na stránkách výrobců jsem žádný nenašel (max. myslím že Mk2 facelift někde ještě byl). Poslední naději mám v britských inzertních serverech (ebay, gumtree), tam se tu a tam nějakej objeví, dost často ho však samozřejmě prodejci nechtějí posílat do zahraničí. Teď mi teda ke vší smůle jeden zmizel pod nosem - za 5000,- přední i zadní na hatch v severním Irsku :grin: , prodejce byl ochoten poslat, bohužel už si pro něj mezitím během domluvy někdo přijel... :(
Potřebuju na Mk2 1987 - 1990 nárazník na mlhovky, samotné mlhovky netřeba ale můžou být, ozdobná stříbrná linka taky ne - nemá někdo tip, kde by se dal snad ještě sehnat?
Tohle patří do spíš do inzerce, ale neválí se někomu náhodou doma a neprodal by mně ho? Jsem ochotnej zaplatit, kolik si budete přát :)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/